مشخصات انحصاری نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت ساخت صنعت کاوه

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:

شماره تماس:(موبایل)

ایمیل:

بخش مورد درخواست:

متن درخواست:(توضیحات مورد نظر خود را وارد کنید)


- ارائه Source برنامه به مشتری

با توجه به اینکه نرم افزارهای طراحی شده توسط شرکت ساخت صنعت کاوه خاص یک شرکت طراحی می شوند و فقط برای یکبار نوشته می شوند، در انتهای پروژه Source آن به شکل کامل به مشتری ارائه می شود. این مساله سبب می شود که وابستگی مشتری به طراح سیستم به حد اقل برسد و مشتری قدرت تصمیم گیری بیشتری برای ادامه همکاری با طراح سیستم داشته باشد

-دیدگاه راه حل محور(Solution Base)

قبل از طراحی سیستم ریسکهای اصلی سیستم و اولویتهای مدیریت توسط کارشناسان مجرب و متخصص تعیین می شود. راهکار ارائه شده به گونه ای است که برای رفع نیاز سازمان طراحی می شود . این مساله سبب می شود که استفاده از Solution ارائه شده مستقیما بر نتایج استراتژیک سازمان اثربگذارد. هیچ نرم افزار آماده ای در هیچ کجای جهان چنین قابلیتی ندارد.

- ساختار برنامه 

تحت وب می باشد

بانک اطلاعاتی sql 2008 است

زبان برنامه نویسی C# می باشد

ساختار ماژولها به شکل درختی است

و ارتباط انها با یکدیگر به شکل یکپارچه  میباشد.

- هزینه مناسب و زمان کوتاه طراحی

تحلیل و درک نیاز مشتری به زبان قابل فهم برای برنامه نویس بسیار مهمتر از کدنویسی و طراحی بانک اطلاعاتی می باشد. یک عکاس ماهر با هر دوربینی می تواند عکسی هنری بگیرد در حالیکه عکاسی معمولی حتی با بهترین دوربین نمی تواند چنین کاری انجام دهد. در واقع محیط و زبان و تکنیکهای برنامه نویسی مانند دوربین می باشند در حالیکه تحلیل سیستم از زاویه دید درست مشابه هنر عکاسی است. شرکت ساخت صنعت کاوه تنها شرکتی است که تحلیل گران سیستم آن هم سابقه بیش از 1000 ممیزی و مشاوره سیستمی دارند و هم دارای مدرک MCTS از مایکروسافت هستند و وجود این دوقابلیت به شکل هم زمان در یک نفر باعث می شود که در عین ارائه یک کیفیت بی نظیر از طراحی، زمان و هزینه بسیار کاهش یابد. کاری که چنین فردی می تواند در یک ساعت انجام دهد توسط یک تیم از برنامه نویسان و تحلیل گران بیش از یک هفته به طول می انجامد و در نهایت آن چیزی نمی شود که در یک ساعت توسط یک فرد چند تخصصی انجام شده است.

- داشبوردهای مدیریتی

درکلیه Solution های ارائه شده داشبوردی هوشمند قرار داده می شود که میتواند به صورت  On line اطلاعات را در قالب شاخصهای استاندارد بین المللی تحلیل و ارائه نماید. این سیستمها قابلیت اتصال به پیامک هم دارند و می توانند در هر کجا سریعا مسائل مورد نیازرا به افراد ذیربط اطلاع رسانی نمایند. بعضی از شاخصهایی که توسط نرم افزار محاسبه می شود عبارتند از:

-  شاخص انحراف از BOM

- شاخص اثربخشی کلی ماشین الات(OEE)

- شاخص انحراف زمانی و مقداری از برنامه

- شاخصهای نگهداری وتعمیراتMTBF,MTTR  و هزینه های تعمیرات و نگهداری

- شاخص سرانه تولید

- شاخص خواب سرمایه در انبارITR

 انحراف از اهداف وبرنامه های استراتژیک مدیریت

- شاخصهای فنی و مهندسی مانند RPN